Oczywiście można samodzielnie zafarbować włosy, a nawet je obciąć, ale efekty tych działań bywają szokujące. Eksperymenty często kończą się katastrofą i łzami. Zapewniamy, że ratowanie włosów, szukanie sposobów na poprawienie nieudanego cięcia, czy odcienia nie będzie miłym zajęciem. Nie ma sensu się na to narażać.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest powierzenie włosów profesjonaliście, który oceni ich stan, pomoże dobrać odpowiednią fryzurę, podpowie, jakich produktów do pielęgnacji należy używać. Znalezienie go nie powinno być kłopotem. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z internetu. Po wpisaniu np. frazy – polecany fryzjer Kielce lub dobry salon fryzjerski Kielce, ukaże się cała lista ofert. Można też zajrzeć na fora, gdzie klienci polecają i odradzają konkretne firmy. Informacje te są niezwykle pomocne.

Doskonały specjalista…

Wiele pań uwielbia spędzać czas w salonie fryzjerskim. Okazuje się, że to miejsce, w którym nie tylko poddają się metamorfozom i dbają o swoje włosy. Panuje tam przyjazna atmosfera, można porozmawiać na różne tematy, napić się dobrej kawy, czyli po prostu odpocząć i na chwilę oderwać się od codzienności.

Warto wiedzieć, że prawdziwy profesjonalista nie żałuje klientce swego czasu, pyta, jakich efektów oczekuje, bez pośpiechu przygląda się jej włosom, ocenia ich stan, wybiera odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Zna najnowsze trendy, ale wie, jak ważne jest, by fryzurę dostosować do urody konkretnej pani oraz do jej gustu. Dzięki swej wiedzy proponuje kosmetyki poprawiające stan włosów, a nie te, które są najdroższe, ale i tak nie spełnią swej funkcji. Fryzjer idealny wciąż się uczy i szkoli, by móc zaoferować najwyższej jakości usługi i sprawić, że klientka wyjdzie z salonu z szerokim uśmiechem na twarzy i chętnie do niego wróci.

Tekst powstał we współpracy z Salonem Fryzjersko Kosmetycznym Studio Awangarda w Kielcach. www.studio-awangarda.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here