Biżuteria marki Swarovski od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Trudno się temu dziwić – precyzyjnie wyszlifowane kryształki w formie chociażby kolczyków, pięknie mienią się w słońcu i stanowią doskonałe uzupełnienie eleganckich, wieczorowych kreacji, ale nie tylko. W ofercie marki znajdziemy także bogatą gamę naszyjników, bransoletek i pierścionków.

Historia tej, kultowej już, firmy sięga roku 1892, kiedy to Daniel Swarovski opatentował pierwszą na świecie elektryczną maszynę służącą do obróbki i cięcia kryształowego szkła.
Dlaczego tak trudno oprzeć się kolczykom Swarovskiego? Stanowią one doskonałą imitację znacznie droższych diamentów, na które pozwolić może sobie jedynie wąska garstka osób. Prezentują się one równie efektownie, a w przypadku niektórych modeli są niemal nie do odróżnienia.

Kolczyki srebrne Swarovski

Kolczyki Swarovskiego na czerwony dywan zakładają największe gwiazdy takie, jak Beyonce, Taylor Swift czy Rita Ora. Jej fanki znaleźć można również wśród rodzimych celebrytów. W biżuterii tej regularnie pokazuje się Justyna Steczkowska, Edyta Herbuś czy Aleksandra Kwaśniewska.
Kolczyki Swarovski dostępne są w najróżniejszych kształtach i kolorach; różnić mogą się także wielkością. Dzięki temu, każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek i preferowany styl ubioru. By mieć pewność, że biżuteria będzie się dobrze prezentować, warto dobrać ją do kształtu twarzy. Przykładowo, panie o okrągłej twarzy powinny postawić na długie modele kolczyków. Te, których twarz ma kształt kwadratu, najkorzystniej będą prezentować się natomiast w kolczykach okrągłych.
Kolczyki Swarowskiego to świetny pomysł na ponadczasowy, uniwersalny, stylowy prezent na każdą okazję dla mamy, siostry czy przyjaciółki.

Fanki kolczyków Swarovskiego mają do wyboru kilkadziesiąt modeli w różnym przedziale cenowym – od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here